Spojte se s námi.

Rádi vám kdykoliv pomůžeme.

Náš odhodlaný tým je připraven vám pomoci kdykoliv v době 09:00-16:00 od pondělí do pátku. Do 24 hodin odpovíme na každý dotaz.

 

Potřebujete poradit mimo tento čas? Jako zákazník tamigo máte neustálý přístup do našeho Help Center.

Přihlásit se do Help Center

Přinášíme snadné řešení

Podpora
Chceme, abyste se cítili příjemně. Snažíme se poskytovat tu nejlepší podporu ve vašem jazyce.
Michal
Michal
Create a rota  screenshot
Create a rota  screenshot
Andrea
Andrea
Školení a workshopy
tamigo se používá snadno. Hned na začátku vám poskytneme řadu praktických workshopů, díky kterým vyškolíme administrátory a manažery. Nabídka je variabilní – od webinarů a telefonátů až po workshopy ve vaší firmě.
Virtuální průvodce
Náš virtuální průvodce vás provede základními kroky v tamigo a ukáže vám jak přesně v našem řešení pracovat. Naučte se přidat zaměstnance, editovat úvodní stranu, plánovat směny a více.

Otázky a odpovědi

Jak funguje zkušební verze?
arrowDown image arrowRight image
Jednoduše si zaregistrujte 30denní verzi zdarma. Přijde vám email s přihlašovacími údaji. Poté získáte plný přístup do tamigo se všemi funkcemi, včetně tamigo touch docházky a kompletní podpory.
Co nastane po uplynutí zkušební doby?
arrowDown image arrowRight image
Získáte 30denní verzi tamigo zdarma! Pokud se rozhodnete s tamigo pokračovat, všechna vaše data budou zachována. V opačném případě budou vymazána.
Jak probíhá naše cenotvorba?
arrowDown image arrowRight image
Cena se skládá z ceny za balíček, za pobočku/měsíc (včetně doplňků). Nemáte žádné počáteční náklady. Za příplatek jsou dostupné workshopy, klientské manuály, virtuální prohlídky a Projekt Management. Více informací viz ceník.
Je tamigo v souladu s GDPR?
arrowDown image arrowRight image
Samozřejmě! Více informací v Centrume zabezpečení.
Potřebuji instalovat nějaký software?
arrowDown image arrowRight image
Ne – vše, co potřebujete, je přístup k počítači, tabletu či smartphonu s připojením k internetu.
Lze tamigo propojit s jinými systémy?
arrowDown image arrowRight image
tamigo lze integrovat téměř s každým systémem, nezávisle na lokalitě nebo jestli potřebujete exportovat nebo importovat data. Více informací v záložce Integrace.
Jaký prohlížeč je nejvhodnější?
arrowDown image arrowRight image
tamigo je přístupné pomocí jakéhokoliv webového prohlížeče (doporučujeme Google Chrome) nebo pomocí aplikace na smartphonu.
Prohlížeč vs. smarphone app?
arrowDown image arrowRight image
Můžete používat obě varianty. Webová verze poskytuje přístup ke všem funkcím v tamigo a umožňuje manažerům a administrátorům získat kompletní přehled. Pomocí mobilní aplikace lze provádět každodenní úkoly spojené s workforce managementem a dovoluje zaměstnancům spravovat vlastní směny kdykoliv/kdekoliv.
V jakých jazycích jsme dostupní?
arrowDown image arrowRight image
Dánština, čínština (beta), čeština, holandština, angličtina (AU, UK, US), finština, francouzština, němčina, řečtina, maďarština, islandština, italština, japonština (beta), norština, polština, portugalština, slovenština, španělština a švédština.