Zprávy

Inteligentní rozpis směn: Jak snížit absenci ve firmě dle věkových rozdílů

středa, března 9, 2016

Věděli jste, že vzorce, kdy nejsou mladší zaměstnanci v práci, jsou výrazně odlišnější než jejich starších kolegů 65+?

Zodpovědní manažeři ve firmách s rozlišným věkovým zastoupením už zajisté vědí toto:

V průměru nejsou starší zaměstnanci, tak často nemocní jako ti mladší, nicméně jsou zpravidla nemocní po delší dobu.

Zobrazit více

Zkušenosti s Tamigem od manažerů zahraničních společností

pondělí, prosince 28, 2015

Zahraniční manažeři dali sbohem excelovým tabulkám a zdlouhavému ručnímu zadávání dat. Šetří tak svůj čas a věnují se důležitějším záležitostem při vedení firem. Každé ráno mají k dispozici aktuální procento mzdových nákladů a skutečných příjmů a to jim dává možnost činit rychlá kvalifikovaná rozhodnutí, která zajišťují efektivní podnikání.

Zobrazit více

Tamigo navázalo kooperaci s Fučík & partneři

pondělí, prosince 28, 2015

Navázali jsme spolupráci se společností Fučík & partneři, která má 20leté zkušenosti v oblasti daňového poradenství, vedení účetnictví a zpracování mzdové agendy.

Připravujeme workshop pro majitele a manažery podniků k představení Tamiga a k možnostem efektivního zpracování mzdové agendy.

Zobrazit více

Tamigo od 1.1.2016 přichází do České republiky

pondělí, prosince 28, 2015

Společnost Tamigo Česko s.r.o. se stala frančízingovým partnerem zkušeného dánského tvůrce aplikace pro online komunikaci mezi zaměstnavatelem a zaměstnanci. Tamigo komunikuje v češtině a dalších 10 jazycích. Tamigo pomáhá zejména rozvoji podnikání v obchodech, restauracích, kavárnách, hotelech, pekárnách, čerpacích stanicích, call centrech a ve zdravotnictví.

Zobrazit více

How multicultural workplaces ensures smooth communication

pondělí, září 7, 2015

Restaurant-operation is often a vivid expression of the growing globalization. Many restaurant managers have to juggle employees with multiple languages and cultural backgrounds every day. This can lead to misunderstandings concerning even basic information about the roster, absence and shift exchanges.

Zobrazit více

How to “hit the ground running”

pondělí, září 7, 2015

Enterprises entering new markets faces a myriad of different and often costly country-specific challenges. However, using one single workforce management system across borders can speed up implementation and lower the initial costs considerably.

Zobrazit více