Zahajte novou epochu své společnosti s aplikací Tamigo!

Tamigo nabízí řadu školení, která vás i vaše vedoucí zaměstnance rychle a efektivně vybaví všemi znalostmi o základních funkcích a pomůže je využít ve vaší společnosti. Základem těchto školení jsou každodenní situace, které administrátoři a manažeři zažívají ve svých společnostech. Po absolvování školení si budete jisti, jak aplikace funguje – od prvotního plánování až po převod odpracovaných hodin do mzdového systému. Zároveň pochopíte, jak může být aplikace Tamigo využita jako užitečný nástroj managementu.

Vkládejte do aplikace nové zaměstnance, komunikujte s nimi a sestavujte rozpisy směn.
Zaznamenejte odpracované hodiny a převeďte je do mzdového systému.
Vytvářejte reporty a získejte kompletní informace o vaší společnosti.

Po absolvování školení budete schopni používat veškeré funkce aplikace - online plánování směn, a mimo jiné všichni vaši zaměstnanci budou mít přístup k aplikaci Tamigo. Zároveň uvidí rozpisy směn na nadcházející týdny, budou moci žádat o volné směny, měnit si směny mezi sebou nebo vás žádat o dovolenou. Vy budete moci vytvářet rozpisy, zaznamenávat si skutečně odpracované hodiny svých zaměstnanců a organizovat jejich absence. Během školení budete mít dostatek příleži-tostí k otázkám ohledně funkcí a specifických záležitostí týkajících se přímo vaší společnosti.

Objednejte si workshop ještě dnes

Chcete vědět více o našich školeních? Volejte prosím na číslo : +420 605 286 156 nebo nám pošlete email na support@tamigo.cz